Prodavnica

Svi proizvodi (3113) 
Kablovi (424) 
UTP, FTP, SFTP (177) 
Puna žica - solid (22) 
Patch - licnasti (16) 
Patch cordovi sa RJ-45 (95) 
Eksterni - industrijski (5) 
Samonoseći kablovi (2) 
Kablovi bez halogena (36) 
Hibridni kablovi (1) 
HDMI, VGA, DVI, KVM (34) 
Fiber optički (58) 
Multi-mode fiber (5) 
Single-mode fiber (11) 
Fiber patch cordovi (26) 
Fiber pigtail-ovi (11) 
Samonoseći kablovi (5) 
Kablovi bez halogena 
Telefonski kablovi (16) 
Koaksijalni kablovi (67) 
50-omski koaksijalni (6) 
75-omski koaksijalni (16) 
Kablovi sa konektorima (41) 
Samonoseći kablovi (2) 
Hibridni kablovi (2) 
Kablovi bez halogena 
Energetski - strujni (4) 
PC strujni i razvodnici (6) 
Alarmni i signalni (13) 
Audio kablovi (2) 
USB i COM serijski (19) 
Samonoseći kablovi (9) 
Multi-parični kablovi (17) 
Hibridni kablovi (2) 
Kanali i bužiri (464) 
PVC plastični kanali (210) 
Zidni kanali (108) 
Parapetni zidni (40) 
Podni kanali (10) 
Samolepljivi (45) 
Boje drveta (6) 
Šlicovani kanali (1) 
Bezhalogeni kanali (62) 
Zidni kanali (26) 
Parapetni zidni (12) 
Samolepljivi kanali (45) 
Podni kanali (16) 
Parapetni kanali (53) 
Metalni pod-kanal (3) 
Alati za montažu (2) 
Bužir creva (8) 
PVC bužiri (6) 
Halogen free bužiri 
Pocinkovani regali (50) 
Potrošni materijal (15) 
Ormani i kućišta (220) 
Eksterni ormani (7) 
Indoor kućišta (13) 
Upodne kutije (4) 
Rek ormani 10" (12) 
Nazidni ormani 10" (4) 
Rek elementi 10" (8) 
Rek ormani 19" (84) 
Nazidni ormani 19" (11) 
Stojeći ormani 19" (17) 
Ventilator paneli (8) 
Rack 19" razvodnici (5) 
19" nosači regleta (2) 
TFT konzole 19" (4) 
Police fiksne i slide (9) 
Nosači kablova (10) 
Ostali elementi (18) 
Rek kućišta 19" (42) 
1U / 19" kućišta (8) 
1.5U / 19" kućišta (2) 
2U / 19" kućišta (5) 
3U / 19" kućišta (1) 
4U / 19" kućišta (4) 
NAS kućišta 19" (4) 
PC napajanja (5) 
Šine za izvlačenje (3) 
Riser kartice (8) 
Router kućišta (2) 
Rek UPS-ovi 19" (38) 
IP power control (4) 
KVM svičevi 19" (10) 
Elektro materijal (644) 
Energetski kablovi 
PVC strujni kablovi 
N2XH bez halogena 
Hibridni kablovi 
Strujni razvodnici (8) 
Razvodnici 220V-50Hz (2) 
Rack 19" razvodnici (5) 
Eksterni ormani (7) 
Indoor kućišta (41) 
Uzidne dozne (6) 
Upodne kutije (4) 
Aluminijumski stubići (3) 
PC strujni kablovi 
Prekidači i utičnice (139) 
Italijanski standard (37) 
Francuski legrand (60) 
Art S serija (15) 
Art F serija pantone (12) 
Art H serija (3) 
Logus 90 
Šuko utikači 
PVC plastični kanali (210) 
Zidni kanali (108) 
Parapetni zidni (40) 
Podni kanali (10) 
Samolepljivi (45) 
Boje drveta (6) 
Šlicovani kanali (1) 
Bezhalogeni kanali (24) 
Šlicovani kanali 
Lepljive trake (2) 
Podni kanali (15) 
Parapetni kanali (51) 
Metalni pod-kanal (3) 
Bužir creva (14) 
PVC bužiri (6) 
Halogen free bužiri 
Pocinkovani regali (49) 
Potrošni materijal (15) 
IP power control (4) 
Samolepljivi kanali (45) 
Šlicovani kanali (45) 
Energetski - strujni (2) 
PVC strujni kablovi (2) 
Moduli za kabliranje (93) 
Keystone RJ-45 moduli (48) 
UTP - Unshielded (13) 
STP - Shielded (7) 
Kategorija 5E (5) 
Kategorija 6 i 6A (14) 
Tooless - bez alata (9) 
Keystone telefonski (5) 
Keystone koaksijalni (3) 
Keystone fiber optički (1) 
HDMI, USB, RCA (6) 
Moduli 45x45 (21) 
Šuko moduli 220V (4) 
Blanko i ostali mod. (5) 
Utičnice (165) 
Nazidne utičnice (25) 
Kategorija 5E 
Kategorija 6 i 6A 
Modularne - bez modula (23) 
Telefonske utičnice (2) 
Uzidne utičnice (35) 
Kategorija 5E 
Kategorija 6 i 6A (5) 
Modularne - bez modula (27) 
Uzidne dozne (4) 
Upodne utičnice (4) 
Aluminijumski stubići (3) 
Fiber optičke utičnice 
Utičnice HDMI, USB.. 
Kombinovane utičnice (23) 
Šuko utičnice 
Pojedinačni elementi (65) 
Telefonske utičnice (3) 
Tooless - bez alata 
Konektori (45) 
RJ konektori (14) 
Fiber konektori (3) 
Koaks konektori (26) 
Šuko utikači (2) 
Patch paneli (123) 
Patch paneli 10" (3) 
Patch paneli 19" (30) 
Kategorija 5E (7) 
Kategorija 6 i 6A (6) 
Modularni - bez modula (13) 
Telefonski p. paneli (2) 
Patch paneli nazidni (5) 
Kategorija 5E (2) 
Kategorija 6 i 6A (3) 
Modularni - bez modula 
Patch paneli combo (43) 
Fiber patch paneli 19" (19) 
Fiber patch paneli 19" 
Fiber adapteri 
Fiber kutije (ZOK) (20) 
Fiber kutije (ZOK) 
Fiber adapteri 
Tooless - bez alata 
Telefonske komponente (52) 
Telefonski kablovi (9) 
Multi-parični kablovi (3) 
LSA reglete (7) 
Kabineti za reglete (4) 
19" nosači regleta (5) 
Telefonski p. paneli (9) 
Telefonske utičnice (6) 
Telefonski konektori (4) 
Ostale komponente (5) 
Fiber komponente (117) 
Fiber patch paneli 19" (19) 
Fiber patch paneli 19" 
Fiber adapteri 
Fiber kutije (ZOK) (20) 
Fiber kutije (ZOK) 
Fiber adapteri 
Fiber spojnice (4) 
Fiber pigtail kablovi (11) 
Multi-mode fiber (5) 
Single-mode fiber (6) 
Fiber patch cordovi (26) 
Multi-mode fiber (8) 
Single-mode fiber (18) 
Fiber adapteri (13) 
Ostala fiber pasiva (3) 
Fiber optički kabl (21) 
Multi-mode fiber (5) 
Single-mode fiber (11) 
Samonoseći kablovi (5) 
Ostala pasiva (11) 
Ostale komponente (4) 
Potrošni materijal (5) 
Alati i instrumenti (138) 
Krimp klješta (26) 
Razni alati (53) 
Kompleti alata (22) 
Test instrumenti (29) 
Multimetri 
Ostali instrumenti (4) 
Fiber alati (4) 
Analizatori spektra 
Broadband ruteri (180) 
Ruteri žični (20) 
Gigabit ruteri (12) 
WiFi ruteri (49) 
Wireless 54Mb/s (5) 
Wireless 108Mb/s 
Wireless 150Mb/s (12) 
Wireless 300Mb/s (15) 
Wireless 802.11a 5GHz 
Hi-Power WiFi ruteri (3) 
Traffic shaping 
VPN ruteri (1) 
Dual band ruteri 
Outdoor - eksterni (10) 
WiFi klijent ruteri (12) 
Indoor - interni (2) 
Outdoor - eksterni (10) 
Hi-Power WiFi ruteri (7) 
Load balance ruteri (19) 
VPN ruteri (26) 
Kontroleri protoka (21) 
Industrijski ruteri (14) 
ADSL oprema (31) 
Ekstenderi i modemi (42) 
VDSL, SHDSL, HPNA modemi (23) 
G.703, X.21, E1 itd (17) 
Telefonske centrale, Call centri (117) 
Telefonske centrale (6) 
do 100 lokala (4) 
do 250 lokala 
do 1000 lokala (1) 
do 2000 lokala 
Call centri (3) 
do 30 operatera (1) 
do 60 operatera (1) 
do 250 operatera (1) 
Dodatne kartice 
Kartice analogne 
Kartice ISDN PRI 
Kartice ISDN BRI 
HW echo cancelation 
Analogni VoIP gejtveji (22) 
1-3 porta (5) 
4 porta (2) 
8 portova (2) 
24 porta 
FXO portovi (3) 
FXS portovi (10) 
ISDN PRI VoIP gejtveji (3) 
ISDN BRI VoIP gejtveji (4) 
GSM VoIP gejtveji 
VoIP telefoni (28) 
sa 1 linijom 
sa 2 linije 
sa 4 linije (7) 
sa 6 linija (6) 
PoE VoIP telefoni (14) 
sa dodatnim konzolama (1) 
Video IP telefoni (4) 
PoE svičevi 
PoE komponente 
USB telefoni i gejtveji (4) 
VoIP kartice analogne (13) 
PCI (3) 
PCI Express (3) 
miniPCI (1) 
VoIP kartice ISDN PRI (16) 
PCI (5) 
PCI Express (5) 
miniPCI 
HW echo cancelation (5) 
VoIP kartice ISDN BRI (11) 
PCI (5) 
PCI Express (2) 
miniPCI (2) 
Failover kutije (3) 
Fax i SMS serveri (3) 
Fax serveri (3) 
SMS serveri 
VoIP - Voice over IP (130) 
VoIP telefoni (41) 
sa 1 linijom 
sa 2 linije (7) 
sa 4 linije (7) 
sa 6 linija (6) 
PoE VoIP telefoni (17) 
sa dodatnim konzolama (1) 
Video IP telefoni (3) 
Analogni VoIP gejtveji (25) 
1-3 porta (7) 
4 porta (3) 
8 portova (2) 
24 porta 
FXO portovi (3) 
FXS portovi (10) 
ISDN PRI VoIP gejtveji 
ISDN BRI VoIP gejtveji 
GSM VoIP gejtveji (1) 
VoIP kartice analogne (13) 
PCI (3) 
PCI Express (3) 
miniPCI (1) 
VoIP kartice ISDN PRI (16) 
PCI (5) 
PCI Express (5) 
miniPCI 
HW echo cancelation (5) 
VoIP kartice ISDN BRI (11) 
PCI (5) 
PCI Express (2) 
miniPCI (2) 
Failover kutije (3) 
PoE svičevi 
PoE komponente 
USB telefoni i gejtveji (4) 
Ethernet svičevi (289) 
Neupravljivi svičevi (35) 
Upravljivi svičevi (61) 
Fiber svičevi (11) 
Layer 3 svičevi (31) 
Industrijski svičevi (36) 
PoE svičevi (25) 
Fiber moduli (47) 
Šasije - modularne (43) 
PoE (Power-over-Ethernet) oprema (43) 
Mreža preko struje (6) 
Fiber optička aktivna oprema (78) 
Fiber svičevi (11) 
Fiber moduli (33) 
Fiber konverteri (21) 
Fiber šasije 
Fiber-coax konverteri 
Industrijska oprema (13) 
Kartice - PC adapteri (284) 
10/100Mb/s kartice (5) 
PCI (5) 
USB 
PCMCIA 
10/100/1000 Gigabit (11) 
PCI (6) 
PCI Express (5) 
PCI-X / PCI 
PCMCIA 
Serverske kartice (7) 
Dual i Quad kartice (10) 
10GB mrežne kartice (1) 
Fiber optičke kartice (2) 
Fibre Channel kartice 
E1, V.35, HPNA i dr (5) 
Serijske multiport (40) 
Wireless - bežične (61) 
Wireless PCI Express (4) 
Wireless PCI (5) 
Wireless USB kartice (13) 
Wireless minPCI (4) 
Wireless PCMCIA (1) 
High Power kartice (7) 
Wireless 54Mb/s (4) 
Wireless 108Mb/s (1) 
Wireless 150Mb/s (7) 
Wireless 300Mb/s (12) 
Wireless 802.11a 5GHz (3) 
PCI Express (10) 
PCI-X / PCI (23) 
USB adapteri (39) 
Ostali adapteri (11) 
RAID & storage (8) 
Asterisk VoIP kartice (38) 
PCI (17) 
HW echo cancelation (5) 
PCI Express (11) 
miniPCI (3) 
miniPCI (9) 
Wireless kartice (4) 
Wireless minPCI (1) 
Wireless 300Mb/s (1) 
Wireless 802.11a 5GHz (1) 
High Power kartice 
High Power kartice (1) 
UPS-ovi, inverteri i ispravljači (210) 
UPS-ovi standardni (94) 
On-line UPS-ovi (46) 
Rek UPS-ovi 19" (39) 
Inverteri (7) 
DC napajanja (20) 
Punjači (1) 
Baterije (17) 
Prenaponske zaštite, AC/DC i sl (50) 
Razvodnici 220V-50Hz 
Rack 19" razvodnici (5) 
PC napajanja (5) 
AC/DC adapteri (5) 
Punjači 
PoE svičevi 
PoE komponente 
Prenaponske zaštite (11) 
NAS Storage i HDD kućišta (9) 
Print serveri (5) 
Ruter ploče i sl. (75) 
Mikrotik RouterBoard (51) 
RouterBoard ploče 
Daughterboard kartice 
Interna kućišta 
Alix ploče i kućišta (7) 
Gateworks ploče 
Mikrotik RouterOS (3) 
Eksterna kućišta (7) 
AC/DC adapteri (5) 
Ubiquiti ploče (2) 
Bežični uređaji 2.4 - 5GHz (195) 
WiFi ruteri indoor (46) 
Access pointi indoor (11) 
High Power oprema (27) 
Ekstenderi dometa (4) 
WiFi adapteri (35) 
Eksterni HotSpot-ovi (13) 
WiFi CPE klijenti (21) 
Industrijski wireless (22) 
Eksterni linkovi (16) 
Antene i komponente (198) 
Antene 2.4GHz (52) 
Antene 0.8-2.5GHz (3) 
Antene 3.5GHz (3) 
Antene 5GHz (28) 
Dual band antene (4) 
Dual polarisane ant. (11) 
Antene sa kućištem (8) 
Kućišta (12) 
Antenski držači (4) 
Antenski spliteri (5) 
Prenaponske zaštite (8) 
Antenski kablovi (31) 
Konektori i adapateri (29) 
GSM / EDGE / 3G oprema (44) 
Serveri x86 i komponente (41) 
KVM svičevi PS/2, USB, IP (34) 
HDMI, VGA, DVI oprema (66) 
HDMI oprema (29) 
VGA oprema (27) 
DVI oprema (10) 
Remote Power & Boot Management (5) 
Cisco mrežna oprema (50) 
Softver (5) 
SuSE i RedHat Linux 
Mikrotik RouterOS 
Microsoft i dr. softver 
Firewall, VPN, IPS, UTM (30) 
Industrijska i serijska oprema (187) 
Industrijski Ethernet - svičevi, ruteri, konverteri (37) 
Serijska oprema RS232/ 422/ 485/ Modbus/ CAN bus/ USB (98) 
Industrijska wireless oprema (22) 
Industrijski i Embedded računari i Remote I/O (22) 
Industrijsko kabliranje (8) 
Solarni paneli i vetro generatori (8) 
Pametne kuće i automatizacija zgrada (135) 
iNELS CIB (91) 
RF Control (37) 
BUS kablovi (7) 
Video nadzor (292) 
Fiksne IP kamere (72) 
Pokretne IP kamere (13) 
Video serveri i risiveri (11) 
NVR snimači HW (26) 
DVR snimači (8) 
Analogne kamere (23) 
DVR PC kartice (10) 
Ostala i prateća oprema (72) 
Softver i video analitika (47) 
Vivotek ST7501 (1) 
Vivotek VAST (2) 
AxxonSmart Start (3) 
AxxonSmart Pro (5) 
Intellect Lite (5) 
Intellect Enterprise (30) 
Detekcija vatre i gasa (108) 
Adresabilne centrale i detektori (70) 
Konvencionalne centrale, detektori i oprema (22) 
Pojedinačni detektori (standalone) (3) 
Protivpožarni kablovi (4) 
Explosion Proof Products (2) 
Voice & Fire Telephone System EN Compliant (2) 
Gas Release Control System (2) 
SAFIE Smoke & Flame Intelligent Eye camera system (2) 
Alarmne centrale (55) 
Torbe i rančevi (11) 
Ostala oprema (37) 
neopress

omni-blender

Radno vreme

Ponedeljak - Petak: 09:00 - 17:00
Subota - Nedelja: neradni dani

Izdavanje opreme je do 16:45 h

NETIKS d.o.o. Bregalnička 9a
11000 Beograd  NETIKS d.o.o. Bregalnička 9A

Kursna lista

EUR = 124
USD = 97.3

odnos USD/EUR 0.785

Mailing lista

Prijavite se na našu mailing listu.
Vi ste ovde: PRODAVNICA Cisco mrežna oprema

Cisco mrežna oprema



Sortiranje: Pregled proizvoda: Pregled sa slikom Linijski pregled

24,519.60 RSD
20,433.00 (bez PDV-a)


Cisco GLC-LH-SM fiber SFP module 1000BASE-LX/LH domet 20km preko single-mode fiber kabla

GE SFP, LC connector LX/LH transceiver for MMF and SMF, 1300-nm wavelength

39,698.40 RSD
33,082.00 (bez PDV-a)


80,564.40 RSD
67,137.00 (bez PDV-a)


Cisco GLC-T SFP module 10/100/1000BASE-T

1000Base-T SFP Gigabit Interface Converter

25,687.20 RSD
21,406.00 (bez PDV-a)

Cisco WIC-1T

1-Port Serial WAN Interface Card

Pozovite za cenu


Cisco WIC-2T

2-Port Serial WAN Interface Card

Pozovite za cenu

Cisco WIC-2A/S

2-port Async/sync WAN Interface Card

Pozovite za cenu


Cisco WIC-1ADSL

1-port ADSL WAN Interface Card

Pozovite za cenu

Cisco WIC-1ENET

1-Port Ethernet WAN Interface Card

Pozovite za cenu


Cisco WIC-1B-S/T

1-Port ISDN WAN Interface Card

Pozovite za cenu

Cisco WIC-1B-S/T-V3

1-Port ISDN WAN Interface Card

Pozovite za cenu


Cisco VWIC-1MFT-G703

1-Port RJ-48 Multiflex Trunk - E1 for unstructured G.703

Pozovite za cenu

Cisco VWIC-2MFT-G703

2-Port RJ-48 Multiflex Trunk - E1 for unstructured G.703

Pozovite za cenu


Cisco VWIC-1MFT-E1

Single-port RJ-48 Multiflex Trunk-E1 Voice/WAN Interface

Pozovite za cenu

Cisco VWIC-2MFT-E1

Dual-port RJ-48 Multiflex Trunk-E1 Voice/WAN Interface Card

Pozovite za cenu


CAB-X21MT

X.21 Cable, DTE, Male, 10 Feet

5,208.00 RSD
4,340.00 (bez PDV-a)

CAB-V35MT

V.35 modemski kabl

5,208.00 RSD
4,340.00 (bez PDV-a)


CAB-SS-X21MT

X.21 Cable, DTE Male to Smart Serial, 10 Feet

5,208.00 RSD
4,340.00 (bez PDV-a)

CAB-SS-V35MT

V.35 smart serial modemski kabl

5,208.00 RSD
4,340.00 (bez PDV-a)


CAB-232MT

Male DTE RS-232 Cab, 10 Ft

5,208.00 RSD
4,340.00 (bez PDV-a)

Cisco WS-G5483 GBIC modul

1000Base-T GBIC for Copper Ethernet Connections

Pozovite za cenu


Cisco WS-G5484 GBIC modul

1000Base-SX Short Wavelenght GBIC (Multimode only)

Pozovite za cenu

Cisco WS-G5486 GBIC modul

1000Base-LX/LH long haul GBIC (singlemode or multimode)

Pozovite za cenu


Cisco WS-G5487 GBIC modul

1000BASE-ZX Extended Distance GBIC single-mode (1550nm, 9/10 core size, distance 70 to 100 km)

Pozovite za cenu

Cisco NM-2FE2W

2 10/100 Ethernet 2 WAN Card Slot Network Module

Pozovite za cenu


Cisco NM-1CE1U

1-Port Channelized E1/ISDN-PRI Unbalanced Network Module

Pozovite za cenu

Cisco NM-2CE1U

2-Port Channelized E1/ISDN-PRI Unbalanced Network Module

Pozovite za cenu


Cisco NM-1CE1B

1-Port Channelized E1/ISDN-PRI Balanced Network Module

Pozovite za cenu

Cisco NM-4B-S/T

4-port ISDN BRI network module—S/T interface

Pozovite za cenu

Cisco NM-8B-S/T

8-port ISDN-BRI Network Module

Pozovite za cenu


Cisco NM-8A/S

8-port asynchronous/synchronous serial network module

Pozovite za cenu

Cisco NM-4E

4-port Ethernet Network Module

Pozovite za cenu


Cisco NM-4T

4-port Sync Serial Network Module

Pozovite za cenu

Cisco Catalyst WS-C2950-24

24 port, 10/100 Catalyst Switch, Standard Image only

Pozovite za cenu


Cisco Catalyst WS-C2950T-24

24 10/100 ports and two fixed 10/100/1000BASE-T uplink ports

Pozovite za cenu

Cisco Catalyst WS-C2950G-12-EI

Catalyst 2950, 12 10/100 with 2 GBIC

Pozovite za cenu


Cisco Catalyst WS-C2960-24TC-L

Catalyst 2960 24 10/100 + 2T/SFT

Pozovite za cenu


84,816.00 RSD
70,680.00 (bez PDV-a)



120,528.00 RSD
100,440.00 (bez PDV-a)

Cisco MEM 2600-32D

32 MB DRAM DIMM for the Cisco 2600 Series (Generic) (1x32D)

Pozovite za cenu



Prikazati #   Rezultati 1 - 50 od 50
  • «« Početak
  • « Prethodna
  • 1
  • Sledeća »
  • Kraj »»