Prodavnica

Svi proizvodi (3720) 
Kablovi (437) 
UTP, FTP, SFTP (193) 
Puna žica - solid (22) 
Patch - licnasti (13) 
Patch cordovi sa RJ-45 (102) 
Eksterni - industrijski (7) 
Samonoseći kablovi (2) 
Kablovi bez halogena (46) 
Hibridni kablovi (1) 
HDMI, VGA, DVI, KVM (43) 
Fiber optički (69) 
Multi-mode fiber (6) 
Single-mode fiber (18) 
Fiber patch cordovi (28) 
Fiber pigtail-ovi (9) 
Samonoseći kablovi (8) 
Kablovi bez halogena 
Telefonski kablovi (10) 
Koaksijalni kablovi (73) 
50-omski koaksijalni (6) 
75-omski koaksijalni (16) 
Kablovi sa konektorima (46) 
Samonoseći kablovi (2) 
Hibridni kablovi (2) 
Kablovi bez halogena 
Energetski - strujni (4) 
PC strujni i razvodnici (6) 
Alarmni i signalni (3) 
Audio kablovi (2) 
USB i COM serijski (15) 
Samonoseći kablovi (12) 
Multi-parični kablovi (5) 
Hibridni kablovi (2) 
Kanali i bužiri (498) 
PVC plastični kanali (226) 
Zidni kanali (119) 
Parapetni zidni (40) 
Podni kanali (14) 
Samolepljivi (46) 
Boje drveta (6) 
Šlicovani kanali (1) 
Bezhalogeni kanali (64) 
Zidni kanali (27) 
Parapetni zidni (13) 
Samolepljivi kanali (45) 
Podni kanali (20) 
Parapetni kanali (53) 
Metalni pod-kanal (3) 
Alati za montažu (1) 
Bužir creva (16) 
PVC bužiri (8) 
Halogen free bužiri 
Pocinkovani regali (51) 
Potrošni materijal (19) 
Ormani i kućišta (172) 
Rek ormani 19" (89) 
Rek ormani 10" (10) 
Indoor kućišta (51) 
Eksterni ormani (21) 
Elektro materijal (796) 
Energetski kablovi 
PVC strujni kablovi 
N2XH bez halogena 
Hibridni kablovi 
Strujni razvodnici (25) 
Razvodnici 220V-50Hz (16) 
Rack 19" razvodnici (8) 
Eksterni ormani (7) 
Indoor kućišta (39) 
Uzidne dozne (6) 
Upodne kutije (4) 
Aluminijumski stubići (3) 
PC strujni kablovi 
Prekidači i utičnice (217) 
Italijanski standard (37) 
Francuski legrand (137) 
Art S serija (15) 
Art F serija pantone (12) 
Art H serija (3) 
Logus 90 
Šuko utikači 
PVC plastični kanali (225) 
Zidni kanali (119) 
Parapetni zidni (40) 
Podni kanali (14) 
Samolepljivi (45) 
Boje drveta (6) 
Šlicovani kanali (1) 
Bezhalogeni kanali (24) 
Šlicovani kanali 
Lepljive trake (2) 
Podni kanali (19) 
Parapetni kanali (51) 
Metalni pod-kanal (3) 
Bužir creva (24) 
PVC bužiri (8) 
Halogen free bužiri 
Pocinkovani regali (50) 
Potrošni materijal (19) 
IP power control (8) 
Samolepljivi kanali (50) 
Šlicovani kanali (50) 
Energetski - strujni (15) 
PVC strujni kablovi (15) 
Moduli za kabliranje (120) 
Keystone RJ-45 moduli (41) 
UTP - Unshielded (8) 
STP - Shielded (7) 
Kategorija 5E (4) 
Kategorija 6 i 6A (13) 
Tooless - bez alata (9) 
Keystone telefonski (2) 
Keystone koaksijalni (3) 
Keystone fiber optički (1) 
HDMI, USB, RCA (6) 
Moduli 45x45 (50) 
Šuko moduli 220V (11) 
Blanko i ostali mod. (6) 
Utičnice (255) 
Nazidne utičnice (45) 
Kategorija 5E 
Kategorija 6 i 6A 
Modularne - bez modula (43) 
Telefonske utičnice (2) 
Uzidne utičnice (52) 
Kategorija 5E 
Kategorija 6 i 6A (5) 
Modularne - bez modula (44) 
Uzidne dozne (4) 
Upodne utičnice (4) 
Aluminijumski stubići (3) 
Fiber optičke utičnice 
Utičnice HDMI, USB.. 
Kombinovane utičnice (22) 
Šuko utičnice 
Pojedinačni elementi (119) 
Telefonske utičnice (3) 
Tooless - bez alata 
Konektori (63) 
RJ konektori (15) 
Fiber konektori (2) 
Koaks konektori (31) 
Šuko utikači (15) 
Patch paneli (136) 
Patch paneli 10" (1) 
Patch paneli 19" (38) 
Kategorija 5E (6) 
Kategorija 6 i 6A (10) 
Modularni - bez modula (17) 
Telefonski p. paneli (4) 
Patch paneli nazidni (3) 
Kategorija 5E (1) 
Kategorija 6 i 6A (2) 
Modularni - bez modula 
Patch paneli combo (44) 
Fiber patch paneli 19" (19) 
Fiber patch paneli 19" 
Fiber adapteri 
Fiber kutije (ZOK) (25) 
Fiber kutije (ZOK) 
Fiber adapteri 
Tooless - bez alata 
Telefonske komponente (51) 
Telefonski kablovi (9) 
Multi-parični kablovi (3) 
LSA reglete (7) 
Kabineti za reglete (1) 
19" nosači regleta (3) 
Telefonski p. paneli (15) 
Telefonske utičnice (5) 
Telefonski konektori (4) 
Ostale komponente (4) 
Fiber komponente (140) 
Fiber patch paneli 19" (19) 
Fiber patch paneli 19" 
Fiber adapteri 
Fiber kutije (ZOK) (25) 
Fiber kutije (ZOK) 
Fiber adapteri 
Fiber spojnice (4) 
Fiber pigtail kablovi (12) 
Multi-mode fiber (3) 
Single-mode fiber (6) 
Fiber patch cordovi (24) 
Multi-mode fiber (6) 
Single-mode fiber (18) 
Fiber adapteri (18) 
Ostala fiber pasiva (6) 
Fiber optički kabl (32) 
Multi-mode fiber (6) 
Single-mode fiber (18) 
Samonoseći kablovi (8) 
Ostala pasiva (12) 
Ostale komponente (5) 
Potrošni materijal (5) 
Alati i instrumenti (167) 
Krimp klješta (29) 
Razni alati (62) 
Kompleti alata (33) 
Test instrumenti (33) 
Multimetri 
Ostali instrumenti (3) 
Fiber alati (7) 
Analizatori spektra 
ADSL oprema (23) 
Ekstenderi i modemi (67) 
VDSL, SHDSL, HPNA modemi (28) 
G.703, X.21, E1 itd (12) 
Telefonske centrale, Call centri (118) 
Telefonske centrale (10) 
do 100 lokala (7) 
do 250 lokala 
do 1000 lokala (1) 
do 2000 lokala 
Call centri (3) 
do 30 operatera (1) 
do 60 operatera (1) 
do 250 operatera (1) 
Dodatne kartice 
Kartice analogne 
Kartice ISDN PRI 
Kartice ISDN BRI 
HW echo cancelation 
Analogni VoIP gejtveji (24) 
1-3 porta (7) 
4 porta (1) 
8 portova (1) 
24 porta 
FXO portovi (3) 
FXS portovi (12) 
ISDN PRI VoIP gejtveji (3) 
ISDN BRI VoIP gejtveji (4) 
GSM VoIP gejtveji 
VoIP telefoni (29) 
sa 1 linijom 
sa 2 linije 
sa 4 linije (4) 
sa 6 linija (8) 
PoE VoIP telefoni (14) 
sa dodatnim konzolama (2) 
Video IP telefoni (6) 
PoE svičevi 
PoE komponente 
USB telefoni i gejtveji (4) 
VoIP kartice analogne (13) 
PCI (3) 
PCI Express (3) 
miniPCI (1) 
VoIP kartice ISDN PRI (8) 
PCI (4) 
PCI Express (1) 
miniPCI 
HW echo cancelation (2) 
VoIP kartice ISDN BRI (11) 
PCI (5) 
PCI Express (2) 
miniPCI (2) 
Failover kutije (3) 
VoIP - Voice over IP (128) 
VoIP telefoni (45) 
sa 1 linijom 
sa 2 linije (5) 
sa 4 linije (4) 
sa 6 linija (8) 
PoE VoIP telefoni (18) 
sa dodatnim konzolama (2) 
Video IP telefoni (5) 
Analogni VoIP gejtveji (26) 
1-3 porta (8) 
4 porta (2) 
8 portova (1) 
24 porta 
FXO portovi (3) 
FXS portovi (12) 
ISDN PRI VoIP gejtveji 
ISDN BRI VoIP gejtveji 
GSM VoIP gejtveji 
VoIP kartice analogne (13) 
PCI (3) 
PCI Express (3) 
miniPCI (1) 
VoIP kartice ISDN PRI (8) 
PCI (4) 
PCI Express (1) 
miniPCI 
HW echo cancelation (2) 
VoIP kartice ISDN BRI (11) 
PCI (5) 
PCI Express (2) 
miniPCI (2) 
Failover kutije (3) 
PoE svičevi 
PoE komponente 
USB telefoni i gejtveji (4) 
Ethernet svičevi (470) 
Neupravljivi svičevi (60) 
Upravljivi svičevi (98) 
Fiber svičevi (15) 
Layer 3 svičevi (54) 
Industrijski svičevi (56) 
PoE svičevi (47) 
Fiber moduli (86) 
Šasije - modularne (41) 
SFP+ i QSFP+ kablovi (13) 
PoE (Power-over-Ethernet) (80) 
Mreža preko struje (13) 
Fiber optička aktivna oprema (150) 
Fiber svičevi (15) 
Fiber moduli (85) 
Fiber konverteri (42) 
Fiber šasije 
Fiber-coax konverteri 
Industrijska oprema (8) 
GPON / EPON Fiber (10) 
Kartice - PC adapteri (254) 
10/100Mb/s kartice (6) 
PCI (4) 
USB (2) 
PCMCIA 
10/100/1000 Gigabit (9) 
PCI (1) 
PCI Express (5) 
PCI-X / PCI 
PCMCIA 
Serverske kartice (3) 
Dual i Quad kartice (4) 
10GB mrežne kartice 
Fiber optičke kartice 
Fibre Channel kartice 
E1, V.35, HPNA i dr (5) 
Serijske multiport (24) 
Wireless - bežične (73) 
Wireless PCI Express (4) 
Wireless PCI (3) 
Wireless USB kartice (19) 
Wireless minPCI (5) 
Wireless PCMCIA 
High Power kartice (8) 
Wireless 54Mb/s (6) 
Wireless 108Mb/s (1) 
Wireless 150Mb/s (6) 
Wireless 300Mb/s (17) 
Wireless 802.11a 5GHz (4) 
PCI Express (4) 
PCI-X / PCI (17) 
USB adapteri (48) 
Ostali adapteri (11) 
RAID & storage (6) 
Asterisk VoIP kartice (30) 
PCI (16) 
HW echo cancelation (2) 
PCI Express (7) 
miniPCI (3) 
miniPCI (10) 
Wireless kartice (4) 
Wireless minPCI (1) 
Wireless 300Mb/s (1) 
Wireless 802.11a 5GHz (1) 
High Power kartice 
High Power kartice (1) 
UPS-ovi, inverteri i ispravljači (262) 
UPS-ovi standardni (90) 
On-line UPS-ovi (56) 
Rek UPS-ovi 19" (46) 
Inverteri (11) 
DC napajanja (43) 
Punjači (3) 
Baterije (18) 
Prenaponske zaštite, AC/DC i sl (57) 
Razvodnici 220V-50Hz (1) 
Rack 19" razvodnici (8) 
PC napajanja (4) 
AC/DC adapteri (5) 
Punjači 
PoE svičevi 
PoE komponente 
Prenaponske zaštite (10) 
NAS Storage i HDD kućišta (38) 
Print serveri (12) 
Ruter ploče i kućišta (67) 
Voki toki Motorola (5) 
Antene i komponente (205) 
Antene 2.4GHz (42) 
Antene 0.8-2.5GHz (1) 
Antene 3.5GHz (3) 
Antene 5GHz (30) 
Dual band antene (4) 
Dual polarisane ant. (17) 
Antene sa kućištem (6) 
Kućišta (12) 
Antenski držači (15) 
Antenski spliteri (3) 
Prenaponske zaštite (7) 
Antenski kablovi (35) 
Konektori i adapateri (30) 
Wireless WiFi 2.4 - 5GHz (380) 
WiFi ruteri indoor (81) 
Access pointi indoor (65) 
High Power oprema (39) 
Ekstenderi dometa (12) 
WiFi adapteri (38) 
Eksterni HotSpot-ovi (46) 
WiFi CPE klijenti (37) 
Industrijski wireless (27) 
Eksterni linkovi (35) 
3G, LTE, GSM, EDGE (53) 
Serveri x86 i komponente (27) 
KVM svičevi PS/2, USB, IP (29) 
HDMI, VGA, DVI oprema (90) 
HDMI oprema (52) 
VGA oprema (25) 
DVI oprema (13) 
Remote Power & Boot Management (9) 
Cisco mrežna oprema (44) 
Softver (4) 
SuSE i RedHat Linux 
Mikrotik RouterOS 
Microsoft i dr. softver 
Ruteri, VPN, Firewall (44) 
Industrijska i serijska oprema (196) 
Industrijski Ethernet - svičevi, ruteri, konverteri (55) 
Serijska oprema RS232/ 422/ 485/ Modbus/ CAN bus/ USB (67) 
Industrijska wireless oprema (30) 
Industrijski i Embedded računari i Remote I/O (25) 
Industrijsko kabliranje (13) 
Solarni paneli i vetro generatori (9) 
Pametne kuće i automatizacija zgrada (129) 
iNELS CIB (91) 
RF Control (37) 
BUS kablovi (1) 
Video nadzor (303) 
Fiksne IP kamere (77) 
Pokretne IP kamere (17) 
Video serveri i risiveri (8) 
NVR snimači HW (32) 
DVR snimači (10) 
Analogne kamere (22) 
DVR PC kartice (9) 
Ostala i prateća oprema (82) 
Softver i video analitika (46) 
Vivotek ST7501 (1) 
Vivotek VAST (1) 
AxxonSmart Start (3) 
AxxonSmart Pro (5) 
Intellect Lite (5) 
Intellect Enterprise (30) 
Detekcija vatre i gasa (119) 
Adresabilne centrale i detektori (70) 
Konvencionalne centrale, detektori i oprema (27) 
Pojedinačni detektori (standalone) (5) 
Protivpožarni kablovi 
Explosion Proof Products (4) 
Voice & Fire Telephone System EN Compliant (4) 
Gas Release Control System (4) 
SAFIE Smoke & Flame Intelligent Eye camera system (4) 
Alarmne centrale (61) 
Torbe i rančevi (11) 
Ostala oprema (44) 

neopress

omni-blender

Radno vreme

Ponedeljak - Petak: 09:00 - 17:00
Subota - Nedelja: neradni dani

Izdavanje opreme je do 16:45 h

NETIKS d.o.o. Bregalnička 9a
11000 Beograd  NETIKS d.o.o. Bregalnička 9A

Kursna lista

EUR = 122
USD = 111

odnos USD/EUR 0.91

Mailing lista

Prijavite se na našu mailing listu.
Vi ste ovde: Ethernet svičevi Layer 3 svičevi MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC Cloud Core Router 7 x GbE RJ45+ SFP slot+ 10GbE SFP+slot +USB, CPU 9 cores x 1GHz, 2GB RAM, touchscreen LCD, VPN-BGP-MPLS-3G ruter/ firewall, desktop/19", pasivno hlađenje, ROS L6

Informacije o proizvodu


MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC Cloud Core Router 7 x GbE RJ45+ SFP slot+ 10GbE SFP+slot +USB, CPU 9 cores x 1GHz, 2GB RAM, touchscreen LCD, VPN-BGP-MPLS-3G ruter/ firewall, desktop/19", pasivno hlađenje, ROS L6

MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC Cloud Core Router 7 x GbE RJ45+ SFP slot+ 10GbE SFP+slot +USB, CPU 9 cores x 1GHz, 2GB RAM, touchscreen LCD, VPN-BGP-MPLS-3G ruter/ firewall, desktop/19", pasivno hlađenje, ROS L6
65,303.06 RSD
54,419.22 (bez PDV-a)
Šifra proizvoda: 28798
Jedinica mere: kom
Količina na stanju: 1kom


Proizvod: MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC Cloud Core Router 7 x GbE RJ45+ SFP slot+ 10GbE SFP+slot +USB, CPU 9 cores x 1GHz, 2GB RAM, touchscreen LCD, VPN-BGP-MPLS-3G ruter/ firewall, desktop/19", pasivno hlađenje, ROS L6

CCR1009-7G-1C-1S+PC

No switch-chip - the device now features only fully independent Ethernet ports each with a direct connection to the CPU, allowing to overcome previous shared 1Gbit limitation from switch-chip ports and utilize full potential of CPU processing power on those ports.
Combo-port - a single 1Gbit software interface that has two hardware interfaces - a SFP cage and a Gigabit Ethernet port, allowing you to use any type of connection available to you. Port also allows to switch from one to another interface from software, or in event of disconnect, providing new, unique hardware fail-over feature.
100Mbps SFP support - this is our first device that supports 100BASE-LX/100BASE-SX/100BASE-BX fiber modules, as well as standard 1.25G SFP modules.
More throughput - due to how ports are connected to CPU, new CCR1009 models can achieve higher theoretical throughput.

This unit is equipped with passive cooling enclosure, two heat-pipes and a specially designed
heat-sink, so its completely silent. It’s powered by an external 24v 2.5A AC/DC adapter and supports power redundancy if you also power it from the PoE input port.
CCR1009-7G-1C-1S+PC additionally includes a LCD touchscreen, smart card slot, microSD and a SFP+ port for 10G connections.

CPU nominal frequency: 1 GHz
CPU core count: 9
Size of RAM : 2 GB
10/100/1000 Ethernet ports: 7
Number of USB ports : 1
Power Jack : 1
Supported input voltage: 14 V - 57 V
PoE in : Yes
Voltage Monitor: Yes
PCB temperature monitor: Yes
CPU temperature monitor : Yes
Dimensions : 272x190x47mm
Operating System: RouterOS
License level : 6
Current Monitor : Yes
CPU : TLR4-00980CH-10CE-A3b
Max Power consumption: 33W
SFP+ ports : 1
USB slot type : microUSB type AB
USB Power Reset: Yes
Serial port : RS232
Storage type: NAND
Storage size : 128 MB
CPU Threads count: 9

Included parts: 24V 2.5A Power adapter, USB cable, Rack ears, IEC cord

Još nema komentara o ovom proizvodu.
Pisanje komentara je dostupno samo registrovanim korisnicima.

Pitajte nas o ovom proizvodu